ZÁPAS
20.06.22 | 2. kolo kval. | Alexia Iulia Marginean | Rebeka Antal | 6-73, 6-3, 10-7 | W15 Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
16.05.06, 17 Let
16.05.06, 17 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
26.01.05, 19 Let
26.01.05, 19 Let
Alexia Iulia Marginean vs. Rebeka Antal - Vzájemné zápasy
20.06.22 | 2. kolo kval. | Alexia Iulia Marginean | Rebeka Antal | 6-73, 6-3, 10-7 | detail zápasu | W15 Bucharest | antuka |
Alexia Iulia Marginean form & Rebeka Antal form
Alexia Iulia Marginean - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
09.09.23 finále | vs. Anastasia Safta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.23 semifinále | vs. Vittoria Modesti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Eva Maria Ionescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 5-0, Stefania Bojica - skreč | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 2-0, Ioana Zvonaru - skreč | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Mara Gae | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 3-6, 6-2, 4-0, Anastasia Safta - skreč | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 7-5, Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Maria Teodorescu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Patricia Georgiana Goina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Arina Bulatova | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Rebeka Antal - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carmen Andreea Herea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Tyra Lithiby | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Tudor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Iris Zbranca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu |