ZÁPAS
23.09.19 | 1. kolo kval. | Alexandra Osborne | Ya Yun Pai | 7-5, 6-0 | W60 Darwin | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandra Osborne | Ya Yun Pai | |
1. podání % | 32/47 (68%) | 46/65 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/32 (78%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/15 (80%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/65 (46%) | 10/47 (21%) |
Vyhrané body celkem | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Ya Yun Pai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Osborne | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Alexandra Osborne | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Ya Yun Pai | |
0-0, 15-15 | ||
Alexandra Osborne | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Alexandra Osborne | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Ya Yun Pai | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Alexandra Osborne | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ya Yun Pai | |
Alexandra Osborne | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
2-0 | Ya Yun Pai | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Alexandra Osborne | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ya Yun Pai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Osborne | 5-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
13.10.99, 24 Let
13.10.99, 24 Let
Alexandra Osborne vs. Ya Yun Pai - Vzájemné zápasy
23.09.19 | 1. kolo kval. | Alexandra Osborne | Ya Yun Pai | 7-5, 6-0 | detail zápasu | W60 Darwin | tvrdý |
Alexandra Osborne form & Ya Yun Pai form
Alexandra Osborne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Ya Yun Pai - poslední zápasy
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Jiaxi Lu | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Eimi Friant | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
27.09.18 čtvrtfinále | vs. Xuliu Sun | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.18 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Xinrui Liu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Ziyue Sun | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
14.09.18 semifinále | vs. Ziyue Sun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.18 čtvrtfinále | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Emily Bi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Sujin Yoon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Suhyun Lim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Sujin Yoon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Taipei - tvrdý | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Michiru Furuya | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.07.18 kvalifik. | vs. Kanami Tsuji | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Katherine Ip | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Dolavee Tumthong | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Taipei - tvrdý | ||||
19.06.17 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ting-Pei Chang | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
Kaohsiung - tvrdý | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Ting-Pei Chang | 6-3, 6-4 | detail zápasu |