ZÁPAS
01.02.21 | 1. kolo kval. | Alexandra Iordache | Nikol Ruseva | 7-5, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
29.11.03, 20 Let
29.11.03, 20 Let
Alexandra Iordache vs. Nikol Ruseva - Vzájemné zápasy
01.02.21 | 1. kolo kval. | Alexandra Iordache | Nikol Ruseva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Alexandra Iordache form & Nikol Ruseva form
Alexandra Iordache - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.07.23 semifinále | vs. Isabella Harvison | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Nikol Ruseva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Masa Viriant | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
27.10.20 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Mirela Shkumbova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Sophia Fry | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu |