ZÁPAS
09.02.23 | 2. kolo | Alexandra Iordache | Julia Lovqvist | 2-6, 6-2, 6-4 | W15 Jhajjar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandra Iordache | Julia Lovqvist | |
1. podání % | 42/82 (51%) | 58/84 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/42 (50%) | 28/58 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/40 (38%) | 4/26 (15%) |
Vyhrané break-bally | 9/14 (64%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané body z returnu | 52/84 (62%) | 46/82 (56%) |
Vyhrané body celkem | 88/166 (53%) | 78/166 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 12 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandra Iordache | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Iordache | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Iordache | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Iordache | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Iordache | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandra Iordache | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Iordache | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Iordache | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Iordache | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Iordache | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Iordache | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Julia Lovqvist | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Iordache | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Julia Lovqvist | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Iordache | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
06.03.03, 21 Let
06.03.03, 21 Let
Alexandra Iordache vs. Julia Lovqvist - Vzájemné zápasy
09.02.23 | 2. kolo | Alexandra Iordache | Julia Lovqvist | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Jhajjar | antuka |
Alexandra Iordache form & Julia Lovqvist form
Alexandra Iordache - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.07.23 semifinále | vs. Isabella Harvison | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Verena Meliss | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Julia Lovqvist - poslední zápasy
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | detail zápasu |