ZÁPAS
06.09.21 | 2. kolo kval. | Alexandra Bozovic | Eszter Meri | 6-2, 6-1 | W25 Frydek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandra Bozovic vs. Eszter Meri - Vzájemné zápasy
06.09.21 | 2. kolo kval. | Alexandra Bozovic | Eszter Meri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Alexandra Bozovic form & Eszter Meri form
Alexandra Bozovic - poslední zápasy
Hobart - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
14.04.23 čtvrtfinále | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Eszter Meri - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - skreč | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | detail zápasu |