ZÁPAS
10.06.18 | 1. kolo kval. | Alessandra Mazzola | Sara Gambogi | 6-4, 0-6, 7-64 | Padova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandra Mazzola | Sara Gambogi | |
1. podání % | 85/103 (83%) | 94/127 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/85 (48%) | 49/94 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/18 (39%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 7/19 (37%) | 9/15 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 63/127 (50%) | 55/103 (53%) |
Vyhrané body celkem | 111/230 (48%) | 119/230 (52%) |
Dvojchyby | 4 | 10 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alessandra Mazzola | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandra Mazzola | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandra Mazzola | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandra Mazzola | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alessandra Mazzola | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Alessandra Mazzola | 5-4 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Alessandra Mazzola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandra Mazzola | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alessandra Mazzola | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-5 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
0-6 |
3 | ||
Alessandra Mazzola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandra Mazzola | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alessandra Mazzola | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alessandra Mazzola | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alessandra Mazzola | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Sara Gambogi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-5 | Sara Gambogi | |
5-6 | Sara Gambogi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-6 | Sara Gambogi | |
0-0, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandra Mazzola vs. Sara Gambogi - Vzájemné zápasy
10.06.18 | 1. kolo kval. | Alessandra Mazzola | Sara Gambogi | 6-4, 0-6, 7-64 | detail zápasu | Padova | antuka |
Alessandra Mazzola form & Sara Gambogi form
Alessandra Mazzola - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 5-3, Anastasia Safta - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 6-3, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Santos Sanchez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Sara Bejlek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Federica Sacco | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 4-5, - Alessandra Mazzola - skreč | detail zápasu |
Sara Gambogi - poslední zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 kvalifik. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.20 kvalifik. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.20 kvalifik. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.06.20 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | detail zápasu |