ZÁPAS
18.10.21 | 2. kolo kval. | Alena Bairasheuskaya | Smriti Bhasin | 6-79, 6-2, 10-5 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
23.06.00, 23 Let
23.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
07.12.02, 21 Let
12 009 $
07.12.02, 21 Let
12 009 $
Alena Bairasheuskaya vs. Smriti Bhasin - Vzájemné zápasy
18.10.21 | 2. kolo kval. | Alena Bairasheuskaya | Smriti Bhasin | 6-79, 6-2, 10-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Alena Bairasheuskaya form & Smriti Bhasin form
Alena Bairasheuskaya - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.22 čtvrtfinále | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Alina Trynkina | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Anastasia Rozhkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Dasha Borodatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 4-0, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.10.21 kvalifik. | vs. Sofiia Suslova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-79, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Cherniaieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Pinaieva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Valeria Gorlats | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Ekaterina Dzehalevich | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Abramovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Palina Babaryko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Anastasiya Abramovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Smriti Bhasin - poslední zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | - Smriti Bhasin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lily Fairclough | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Nayar | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Emma Van Poppel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Nicolly Ferreira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Tiffany William | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Olivia Collins | 6-1, 6-0 | detail zápasu |