ZÁPAS
09.04.23 | 1. kolo kval. | Aleksandra Pospelova | Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | W25 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
20.08.00, 23 Let
20.08.00, 23 Let
Aleksandra Pospelova vs. Mija Ljubic - Vzájemné zápasy
25.06.23 | 1. kolo kval. | Aleksandra Pospelova | Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | W25 Kursumlijska | antuka |
09.04.23 | 1. kolo kval. | Aleksandra Pospelova | Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Sharm | tvrdý |
Aleksandra Pospelova form & Mija Ljubic form
Aleksandra Pospelova - poslední zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Mija Ljubic - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Michela Montori Rodriguez | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Akari Inoue | Akari Inoue - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Kotistha Modak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 0-2, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Iva Daneva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Milica Stosovic | 3-6, 1-4, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 1-6, 0-3, - Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 0-6 | detail zápasu |