ZÁPAS
10.09.19 | 1. kolo | Alba Rey Garcia | Fanny Norin | 6-2, 6-2 | W15 Ceuta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alba Rey Garcia | Fanny Norin | |
1. podání % | 28/48 (58%) | 38/59 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/28 (82%) | 24/38 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/59 (47%) | 14/48 (29%) |
Vyhrané body celkem | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alba Rey Garcia | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Fanny Norin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Fanny Norin | |
0-0 | ||
Alba Rey Garcia | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Fanny Norin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Fanny Norin | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Alba Rey Garcia | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Fanny Norin | |
0-0, 30-0 | ||
Alba Rey Garcia | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Fanny Norin | |
Alba Rey Garcia | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
11.11.01, 22 Let
11.11.01, 22 Let
Alba Rey Garcia vs. Fanny Norin - Vzájemné zápasy
10.09.19 | 1. kolo | Alba Rey Garcia | Fanny Norin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Ceuta | tvrdý |
Alba Rey Garcia form & Fanny Norin form
Alba Rey Garcia - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - skreč | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - skreč | detail zápasu |
Fanny Norin - poslední zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Maltby | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Libuse Havlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Victoria Gomez | 5-7, 7-65, 0-10 | detail zápasu | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Erika Abraham-Nilsen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vero - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Emilie Elde | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Julia Keranovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Eupen - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.22 1. kolo | vs. Esther Bataille | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 7-66, 1-0, Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jade Haller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Aubane Droguet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Jeline Vandromme | 6-3, 6-4 | detail zápasu |