ZÁPAS
11.01.22 | 2. kolo kval. | Akvile Parazinskaite | Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | W25 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Akvile Parazinskaite vs. Sina Herrmann - Vzájemné zápasy
11.01.22 | 2. kolo kval. | Akvile Parazinskaite | Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | W25 Monastir | tvrdý |
Akvile Parazinskaite form & Sina Herrmann form
Akvile Parazinskaite - poslední zápasy
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.22 finále | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.22 semifinále | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Sina Herrmann - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu |