Taliansko
28.06.96, 27 Let
28.06.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
13.09.93, 30 Let
13.09.93, 30 Let
Francesca Dell'Edera vs. Akiko Okuda - Vzájemné zápasy
21.08.17 | 1. kolo kval. | Akiko Okuda | Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Francesca Dell'Edera form & Akiko Okuda form
Francesca Dell'Edera - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Akiko Okuda - poslední zápasy
Pelham - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Lauren Marker | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Stephanie Petit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 2-0, Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Erika Wichin Cheng | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Carla Lucero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Junqueira Benedini | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
15.01.18 1. kolo | vs. Kamilla Kokeladze | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
08.01.18 1. kolo | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Lamyae Dad | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Csilla Fodor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
12.10.17 1. kolo | vs. Yexin Ma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Fodor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |