USA
13.09.93, 30 Let
13.09.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Akiko Okuda vs. Aneta Kladivova - Vzájemné zápasy
02.05.16 | 1. kolo kval. | Akiko Okuda | Aneta Kladivova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Gyor | antuka |
Akiko Okuda form & Aneta Kladivova form
Akiko Okuda - poslední zápasy
Pelham - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Lauren Marker | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Stephanie Petit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 2-0, Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Erika Wichin Cheng | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Carla Lucero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Junqueira Benedini | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
15.01.18 1. kolo | vs. Kamilla Kokeladze | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
08.01.18 1. kolo | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Lamyae Dad | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Csilla Fodor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
12.10.17 1. kolo | vs. Yexin Ma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Fodor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |