ZÁPAS
09.07.19 | kvalifik. | Aiko Yoshitomi | Zhuoma Ni Ma | 7-5, 6-4 | W15 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Aiko Yoshitomi | Zhuoma Ni Ma | |
1. podání % | 37/58 (64%) | 47/65 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 25/47 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/21 (43%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 35/65 (54%) | 23/58 (40%) |
Vyhrané body celkem | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Aiko Yoshitomi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0 | ||
Aiko Yoshitomi | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Aiko Yoshitomi | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Zhuoma Ni Ma | |
Aiko Yoshitomi | 3-3 | |
4-3 | Zhuoma Ni Ma | |
Aiko Yoshitomi | 5-3 | |
5-4 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Aiko Yoshitomi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Zhuoma Ni Ma | |
Aiko Yoshitomi | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
1-2 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0 | ||
Aiko Yoshitomi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aiko Yoshitomi | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 30-15 | ||
Aiko Yoshitomi | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Zhuoma Ni Ma | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aiko Yoshitomi vs. Zhuoma Ni Ma - Vzájemné zápasy
09.07.19 | kvalifik. | Aiko Yoshitomi | Zhuoma Ni Ma | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W15 Hua | tvrdý |
Aiko Yoshitomi form & Zhuoma Ni Ma form
Aiko Yoshitomi - poslední zápasy
W15 Palmanova - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Kwan Yau Ng | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Juliette Daries | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.19 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Minami Shuto | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Misa Malkin | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Melisa Morales | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Amber Washington | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Elle Christensen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Myrna Olaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 0-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Angela Bonilla | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 4-6, 6-70 | detail zápasu |
Zhuoma Ni Ma - poslední zápasy
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - skreč | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | detail zápasu |