ZÁPAS
03.06.19 | 1. kolo kval. | Aiko Yoshitomi | Seung-Yeon Hong | 6-4, 6-4 | W25 Daegu | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aiko Yoshitomi vs. Seung-Yeon Hong - Vzájemné zápasy
03.06.19 | 1. kolo kval. | Aiko Yoshitomi | Seung-Yeon Hong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W25 Daegu | tvrdý |
Aiko Yoshitomi form & Seung-Yeon Hong form
Aiko Yoshitomi - poslední zápasy
W15 Palmanova - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.20 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Kwan Yau Ng | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Juliette Daries | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.19 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Minami Shuto | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Misa Malkin | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Melisa Morales | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Amber Washington | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Elle Christensen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Myrna Olaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 0-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Angela Bonilla | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 4-6, 6-70 | detail zápasu |
Seung-Yeon Hong - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Yugyeong Oh | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Jeong Moon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Yujin Ahn | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 0-1, Yeon Woo Ku - skreč | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Da Ye Kim | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Hyeran Yun | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Eunyeong Park | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Choyeon Kang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Joanna Garland | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
Naiman - tvrdý | ||||
04.07.18 2. kolo | vs. Meiling Wang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.18 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.07.18 kvalifik. | vs. Jiaxi Lu | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.18 1. kolo kval. | vs. Xinlei Guan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
19.06.18 kvalifik. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 6-1, 1-0, So Hee Jung - skreč | detail zápasu |