ZÁPAS
10.10.19 | 2. kolo | Agustina Chlpac | Marie Mettraux | 6-3, 6-3 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Agustina Chlpac | Marie Mettraux | |
1. podání % | 34/48 (71%) | 36/64 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/34 (47%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 7/28 (25%) |
Vyhrané break-bally | 8/16 (50%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z returnu | 41/64 (64%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body celkem | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 10 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Marie Mettraux | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Agustina Chlpac | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Marie Mettraux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agustina Chlpac | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Marie Mettraux | |
0-0 | ||
Agustina Chlpac | 3-2 | |
4-2 | Marie Mettraux | |
Agustina Chlpac | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Marie Mettraux | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Agustina Chlpac | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Marie Mettraux | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Agustina Chlpac | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Marie Mettraux | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Agustina Chlpac | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Marie Mettraux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Agustina Chlpac | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Marie Mettraux | |
Agustina Chlpac | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Agustina Chlpac vs. Marie Mettraux - Vzájemné zápasy
10.10.19 | 2. kolo | Agustina Chlpac | Marie Mettraux | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Agustina Chlpac form & Marie Mettraux form
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Marie Mettraux - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 1-0, Kiara Cvetkovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Katherine Barnes | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Pace | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lara Diaz Zayas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Yasmine Kabbaj | 6-71, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-75, 3-6 | detail zápasu |