ZÁPAS
15.08.19 | 2. kolo | Agustina Chlpac | Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Agustina Chlpac | Elena Milovanovic | |
1. podání % | 52/63 (83%) | 49/78 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/52 (67%) | 28/49 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/11 (27%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/16 (31%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 37/78 (47%) | 25/63 (40%) |
Vyhrané body celkem | 75/141 (53%) | 66/141 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Agustina Chlpac | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
0-1 | Elena Milovanovic | |
0-0 | ||
Agustina Chlpac | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Elena Milovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Agustina Chlpac | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40 | ||
2-3 | Elena Milovanovic | |
0-0 | ||
Agustina Chlpac | 3-3 | |
3-4 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Agustina Chlpac | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Agustina Chlpac | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Elena Milovanovic | |
Agustina Chlpac | 0-2 | |
1-2 | Elena Milovanovic | |
Agustina Chlpac | 2-2 | |
3-2 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Agustina Chlpac | 4-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-3 | Elena Milovanovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Agustina Chlpac vs. Elena Milovanovic - Vzájemné zápasy
15.08.19 | 2. kolo | Agustina Chlpac | Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Agustina Chlpac form & Elena Milovanovic form
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 7-61, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-4, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-74, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Elena Grekul | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Patricia Ioana Istrate | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Elena Milovanovic - poslední zápasy
W35 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Tamira Paszek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.24 finále | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Arabella Koller | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - skreč | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | detail zápasu |