ZÁPAS
17.11.21 | 1. kolo | Adrienn Nagy | Sumin Kim | 4-6, 6-4, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Adrienn Nagy | Sumin Kim | |
1. podání % | 71/98 (72%) | 74/92 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/71 (56%) | 33/74 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/27 (37%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané break-bally | 9/12 (75%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 49/92 (53%) | 48/98 (49%) |
Vyhrané body celkem | 99/190 (52%) | 91/190 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sumin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sumin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Adrienn Nagy | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Sumin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Adrienn Nagy | 2-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Sumin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Sumin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sumin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-30 | ||
2-1 | Sumin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adrienn Nagy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Sumin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Sumin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Adrienn Nagy | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Sumin Kim | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Adrienn Nagy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sumin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adrienn Nagy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sumin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sumin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Adrienn Nagy | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Sumin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrienn Nagy | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
23.01.02, 22 Let
23.01.02, 22 Let
Adrienn Nagy vs. Sumin Kim - Vzájemné zápasy
17.11.21 | 1. kolo | Adrienn Nagy | Sumin Kim | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Adrienn Nagy form & Sumin Kim form
Adrienn Nagy - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Dunja Maric | - | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Sumin Kim - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Bi Lee | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Anna Lytneva | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Zijun Jiang | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Gio Jang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Sebin Eom | 6-4, 6-78, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Dami Lee | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Heewon Kil | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Heerae Im | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 7-63, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Zongyu Li | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Anam | 6-0, 4-0, Maria Anam - skreč | detail zápasu |