ZÁPAS
31.08.20 | 2. kolo kval. | Adithya Karunaratne | Elizabeth Jurna | 6-1, 6-1 | W25 Marbella | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
09.12.05, 18 Let
09.12.05, 18 Let
Adithya Karunaratne vs. Elizabeth Jurna - Vzájemné zápasy
31.08.20 | 2. kolo kval. | Adithya Karunaratne | Elizabeth Jurna | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
Adithya Karunaratne form & Elizabeth Jurna form
Adithya Karunaratne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Elizabeth Jurna - poslední zápasy
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriia Fomenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Sanchez-Marin Garcia | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Indira Lepage | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Karine Marion Job | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Linn Goerdes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Amalia Suciu | 6-2, 6-3 | detail zápasu |