ZÁPAS
18.02.20 | 1. kolo | Adithya Karunaratne | Draginja Vukovic | 6-2, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Adithya Karunaratne | Draginja Vukovic | |
1. podání % | 39/58 (67%) | 36/66 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/39 (62%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 36/66 (55%) | 25/58 (43%) |
Vyhrané body celkem | 69/124 (56%) | 55/124 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Adithya Karunaratne | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-0 | Draginja Vukovic | |
0-0 | ||
Adithya Karunaratne | 3-0 | |
3-1 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-1 | Draginja Vukovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Adithya Karunaratne | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Adithya Karunaratne | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Draginja Vukovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Adithya Karunaratne | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Draginja Vukovic | |
0-0 | ||
Adithya Karunaratne | 4-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Draginja Vukovic | |
0-0 | ||
Adithya Karunaratne | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adithya Karunaratne vs. Draginja Vukovic - Vzájemné zápasy
18.02.20 | 1. kolo | Adithya Karunaratne | Draginja Vukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Adithya Karunaratne form & Draginja Vukovic form
Adithya Karunaratne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Draginja Vukovic - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 kvalifik. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | detail zápasu |