ZÁPAS
08.12.20 | kvalifik. | Adithya Karunaratne | Claudia De Las Heras Armenteras | 7-5, 6-2 | W15 Madrid | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
28.11.03, 20 Let
28.11.03, 20 Let
Adithya Karunaratne vs. Claudia De Las Heras Armenteras - Vzájemné zápasy
08.12.20 | kvalifik. | Adithya Karunaratne | Claudia De Las Heras Armenteras | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Madrid | antuka |
Adithya Karunaratne form & Claudia De Las Heras Armenteras form
Adithya Karunaratne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Claudia De Las Heras Armenteras - poslední zápasy
W15 Rancho - tvrdý | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Kelly Keller | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Alba Retortillo Soiras | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
08.12.20 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.18 kvalifik. | vs. Mina Matsuba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.18 2. kolo kval. | vs. Lidon Amurrio Fradejas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Aitana Comas Adam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Marta Custic | 0-6, 5-7 | detail zápasu |