ZÁPAS
16.11.20 | 2. kolo kval. | Adithya Karunaratne | Andrea Gamiz | 7-66, 6-2 | W25 Las | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adithya Karunaratne vs. Andrea Gamiz - Vzájemné zápasy
16.11.20 | 2. kolo kval. | Adithya Karunaratne | Andrea Gamiz | 7-66, 6-2 | detail zápasu | W25 Las | antuka |
Adithya Karunaratne form & Andrea Gamiz form
Adithya Karunaratne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Andrea Gamiz - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |