ZÁPAS
31.10.19 | 2. kolo | Adithya Karunaratne | Agustina Chlpac | 6-0, 2-0, - skreč | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Adithya Karunaratne | Agustina Chlpac | |
1. podání % | 18/30 (60%) | 22/30 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/18 (83%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/12 (42%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 19/30 (63%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané body celkem | 39/60 (65%) | 21/60 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adithya Karunaratne vs. Agustina Chlpac - Vzájemné zápasy
31.10.19 | 2. kolo | Adithya Karunaratne | Agustina Chlpac | 6-0, 2-0, Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Adithya Karunaratne form & Agustina Chlpac form
Adithya Karunaratne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu |