ZÁPAS
23.08.20 | 1. kolo kval. | Adelina Krueger | Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | W15 Alkmaar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
24.07.00, 23 Let
24.07.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
01.04.04, 20 Let
01.04.04, 20 Let
Adelina Krueger vs. Marente Sijbesma - Vzájemné zápasy
23.08.20 | 1. kolo kval. | Adelina Krueger | Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Adelina Krueger form & Marente Sijbesma form
Adelina Krueger - poslední zápasy
W60 Bellinzona - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Sophie Greiner | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Anna Popescu | 2-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Marie Lou Faoro | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Majda Ajradini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Diana Krasnova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ifigeneia Kafka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Taddia | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Marente Sijbesma - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Alice Soulie | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Paola Lopez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 1-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carlotta Moccia | 6-73, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, Chloe Noel - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Tanisha Kashyap | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Georgia Gulin | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 5-7 | detail zápasu |