Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.22
03:00
4. kolo
Alex De Minaur [32]  
Jannik Sinner [11]  
24.01.22
04:00
4. kolo
Marin Cilic [27]  
Felix Auger Aliassime [9]  
24.01.22
04:00
4. kolo
Maxime Cressy  
Daniil Medvedev [2]  
24.01.22
09:00
4. kolo
Taylor Harry Fritz [20]  
Stefanos Tsitsipas [4]  
muži dvouhra tvrdý I. USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.22
16:00
1. kolo
Go Soeda  
Tung-Lin Wu [PR]  
24.01.22
16:00
1. kolo
Jason Jung  
Ernesto Escobedo [5]  
24.01.22
16:00
1. kolo
Yasutaka Uchiyama  
Nicola Kuhn  
24.01.22
16:00
1. kolo
Jack Sock [7]  
Christopher Eubanks  
24.01.22
16:00
1. kolo
Mikael Torpegaard  
Michael Mmoh  
24.01.22
16:00
1. kolo
Brayden Schnur  
Jurij Rodionov [4]  
24.01.22
16:00
1. kolo
Geoffrey Blancaneaux  
Emilio Gomez [6]  
24.01.22
16:00
1. kolo
Jenson Brooksby [1WC]  
Mitchell Krueger  
24.01.22
16:00
1. kolo
Jeff Wolf  
Jack Anthrop [WC]  
24.01.22
16:00
1. kolo
Dominic Stephan Stricker  
Tennys Sandgren [2]  
24.01.22
16:00
1. kolo
Alexander Bernard [WC]  
Stefan Kozlov  
muži dvouhra tvrdý I. France Quimper Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.22
10:00
1. kolo
Vasek Pospisil [5]  
Mathias Bourgue  
24.01.22
10:00
1. kolo
Mohamed Safwat  
Constant Lestienne  
24.01.22
10:00
1. kolo
Henri Laaksonen [1]  
Damir Dzumhur  
24.01.22
10:00
1. kolo
Mats Moraing  
Lukas Lacko  
24.01.22
10:00
1. kolo
Franco Agamenone  
Joao Sousa [6]  
24.01.22
10:00
1. kolo
Gregoire Barrere  
Jiri Lehecka [7]  
24.01.22
10:00
1. kolo
Dennis Novak [3]  
Zizou Bergs  
24.01.22
10:00
kvalifik.
Alexandre Muller  
Michael Vrbensky  
24.01.22
10:00
1. kolo
Maxime Janvier  
Lucas Pouille  
24.01.22
10:00
1. kolo
Roman Safiullin [8]  
Ruben Bemelmans  
24.01.22
10:00
1. kolo
Marc-Andrea Huesler  
Jo-Wilfried Tsonga [WC]  
24.01.22
10:00
kvalifik.
Evan Furness  
Matteo Martineau  
24.01.22
10:00
1. kolo
Kacper Zuk  
Gilles Simon [4WC]  
24.01.22
10:00
kvalifik.
Marvin Moeller  
Shintaro Mochizuki  
muži dvouhra antuka Bolivia Santa Cruz de sety 1 2 3 4 5
24.01.22
18:00
1. kolo
Fernando Verdasco [6]  
Matheus Pucinelli De Almeida  
24.01.22
18:00
1. kolo
Federico Zeballos [WC]  
Nicolas Moreno De Alboran  
24.01.22
18:00
1. kolo
Gonzalo Lama  
Carlos Gomez-Herrera  
24.01.22
18:00
1. kolo
Pedro Sakamoto  
Thiago Agustin Tirante  
24.01.22
18:00
1. kolo
Hugo Dellien [1]  
Santiago Fa Rodriguez Taverna  
24.01.22
18:00
1. kolo
Darian King  
Murkel Alejandro Dellien Velasco [WC]  
24.01.22
18:00
1. kolo
Genaro Alberto Olivieri  
Facundo Mena [7]  
24.01.22
18:00
1. kolo
Camilo Ugo Carabelli [8]  
Orlando Luz  
24.01.22
18:00
1. kolo
Francisco Cerundolo [3]  
Facundo Diaz Acosta  
24.01.22
18:00
1. kolo
Francisco Comesana  
Tomas Martin Etcheverry [4]  
muži čtyřhra tvrdý Australia Melbourne sety 1 2 3 4 5
24.01.22
01:00
3. kolo
Marcos Giron/Soon-Woo Kwon  
Wesley Koolhof/Neal Skupski [10]  
24.01.22
02:20
3. kolo
Dane Sweeny/Li Tu [WC]  
Rajeev Ram/Joe Salisbury [2]  
24.01.22
02:30
3. kolo
Raven Klaasen/Ben Mclachlan [13]  
Matthew Ebden/Max Purcell  
muži čtyřhra tvrdý I. France Quimper Challenger sety 1 2 3 4 5
24.01.22
00:00
1. kolo
Francisco Cabral/Sergio Martos Gornes [4]  
Kyrian Jacquet/Tristan Lamasine  
24.01.22
00:00
1. kolo
Jonas Forejtek/Michael Vrbensky  
Ruben Bemelmans/Jonathan Eysseric  
24.01.22
00:00
1. kolo
Vlad Victor Cornea/Fabian Fallert  
Mats Moraing/Dennis Novak  
24.01.22
00:00
1. kolo
Shintaro Mochizuki/Marvin Moeller  
Sadio Doumbia/Fabien Reboul [3]  
24.01.22
00:00
1. kolo
Georgii Kravchenko/Hiroki Moriya  
Andrey Kuznetsov/Roman Safiullin  
24.01.22
12:00
1. kolo
Evan Furness/Matteo Martineau  
Mohamed Safwat/Tim Van Rijthoven  
muži čtyřhra antuka Bolivia Santa Cruz de sety 1 2 3 4 5
24.01.22
18:00
1. kolo
Daniel Dutra Da Silva/Pedro Sakamoto  
Ignacio Carou/Camilo Ugo Carabelli  
24.01.22
18:00
1. kolo
Boris Arias/Federico Zeballos  
Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez [4]  
24.01.22
18:00
1. kolo
Matias Franco Descotte/Gonzalo Villanueva  
Carlos Gomez-Herrera/Facundo Mena  
24.01.22
18:00
1. kolo
Murkel Alejandro Dellien Velasco/Genaro Alberto Olivieri [WC]  
Alejandro Mendoza/Juan Carlos Prado Angelo [WC]  
24.01.22
18:00
1. kolo
Sergio Galdos/Alexander Merino  
Francisco Comesana/Facundo Diaz Acosta  
<