ZÁPAS
30.01.20 | 2. kolo | Zsombor Piros | Shinji Hazawa | 6-3, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Zsombor Piros | Shinji Hazawa | |
1. podání % | 31/50 (62%) | 53/76 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/31 (77%) | 26/53 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 37/76 (49%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkem | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Zsombor Piros | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Shinji Hazawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zsombor Piros | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-0 | Shinji Hazawa | |
0-0 | ||
Zsombor Piros | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Shinji Hazawa | |
0-0 | ||
Zsombor Piros | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Shinji Hazawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Zsombor Piros | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Shinji Hazawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Zsombor Piros | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Shinji Hazawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Zsombor Piros | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Shinji Hazawa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Zsombor Piros | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Shinji Hazawa | |
0-0, 15-0 | ||
Zsombor Piros | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Shinji Hazawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zsombor Piros vs. Shinji Hazawa - Vzájemné zápasy
30.01.20 | 2. kolo | Zsombor Piros | Shinji Hazawa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Zsombor Piros form & Shinji Hazawa form
Zsombor Piros - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 finále | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 2. kolo | vs. Mate Valkusz | - | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Shinji Hazawa - poslední zápasy
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Kalin Ivanovski | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 5-6, Ernesto Escobedo - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Amir Milushev | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 6-75, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Pruchya Isarow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Blake Ellis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Manish Sureshkumar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Finn Reynolds | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Chase Ferguson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ji Sung Nam | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.23 kvalifik. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Burnie - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Alex Bolt | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu |