ZÁPAS
22.04.22 | 2. kolo | Zsombor Piros | Mirza Basic | 6-3, 6-4 | Split Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Zsombor Piros | Mirza Basic | |
1. podání % | 28/51 (55%) | 26/48 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/28 (57%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/23 (70%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkem | 56/99 (57%) | 43/99 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Zsombor Piros | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zsombor Piros | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zsombor Piros | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zsombor Piros | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zsombor Piros | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zsombor Piros | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zsombor Piros | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zsombor Piros | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Zsombor Piros | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Zsombor Piros vs. Mirza Basic - Vzájemné zápasy
22.04.22 | 2. kolo | Zsombor Piros | Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Split Challenger | antuka |
Zsombor Piros form & Mirza Basic form
Zsombor Piros - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 finále | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 2. kolo | vs. Mate Valkusz | - | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Mirza Basic - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | detail zápasu |