ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Zoran Ludoski | Manas Manoj Dhamne | 7-64, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
16.06.05, 18 Let
16.06.05, 18 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
29.12.07, 16 Let
29.12.07, 16 Let
Zoran Ludoski vs. Manas Manoj Dhamne - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Zoran Ludoski | Manas Manoj Dhamne | 7-64, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Zoran Ludoski form & Manas Manoj Dhamne form
Zoran Ludoski - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Frano Sucic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Michele Ribecai | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Alen Bill | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Vadym Konovchuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-74, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-74, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Rakic | 4-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-3, 1-0, Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Manas Manoj Dhamne - poslední zápasy
M25 New - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Florent Bax | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Anhelov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Richard Bottlik | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Zaid Shelbaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Enzo Wallart | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alex Rybakov | 7-62, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefan Peter Hampe | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Abella Fernandez | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Xavi Palomar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 4-3, - Manas Manoj Dhamne - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
11.07.23 2. kolo | vs. Henry Searle | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo | vs. Hayden Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo | vs. Yi Zhou | 5-7, 6-3, 2-5, - Manas Manoj Dhamne - skreč | detail zápasu |