Izrael
28.06.02, 21 Let
28.06.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
24.04.01, 22 Let
24.04.01, 22 Let
Ziv Moravia vs. Dan Rubin - Vzájemné zápasy
02.05.21 | 1. kolo kval. | Ziv Moravia | Dan Rubin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Ramat | tvrdý |
Ziv Moravia form & Dan Rubin form
Ziv Moravia - poslední zápasy
M25 Afula - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ori Baron | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ori Baron | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Dan Rubin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Dan Rubin - poslední zápasy
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Aleksa Krivokapic | - Dan Rubin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ziv Moravia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Louis Quaynor | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. James Ibrahim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Noam Perets | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ron Klain | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Christopher Chien | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Israel Boskila | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Israel Boskila | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 0-6 | detail zápasu |