INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
N.Sriram Balaji vs. Zdenek Kolar - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
N.Sriram Balaji form & Zdenek Kolar form
N.Sriram Balaji - poslední zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
03.02.24 | vs. Aqeel Khan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
17.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Henry Barrett | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Alex Lawson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Kazuki Nishiwaki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Matthias Bachinger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
01.05.19 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Go Soeda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Chang-Lin Tsai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Da Nang - tvrdý | ||||
08.01.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-70, 6-76 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 7-5, 6-72 | detail zápasu |
Zdenek Kolar - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detail zápasu |