ZÁPAS
29.09.21 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Mans Dahlberg | 6-1, 6-4 | M25 Falun | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Yuta Shimizu | Mans Dahlberg | |
1. podání % | 30/41 (73%) | 23/48 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/30 (90%) | 17/23 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/11 (82%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 21/48 (44%) | 5/41 (12%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 2 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yuta Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Mans Dahlberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Mans Dahlberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuta Shimizu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Mans Dahlberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mans Dahlberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Mans Dahlberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yuta Shimizu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Mans Dahlberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuta Shimizu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Mans Dahlberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yuta Shimizu | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Mans Dahlberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuta Shimizu | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
30.04.03, 21 Let
30.04.03, 21 Let
Yuta Shimizu vs. Mans Dahlberg - Vzájemné zápasy
29.09.21 | 2. kolo | Yuta Shimizu | Mans Dahlberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
Yuta Shimizu form & Mans Dahlberg form
Yuta Shimizu - poslední zápasy
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 finále | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Mans Dahlberg - poslední zápasy
M25 Ystad - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Stijn Pel | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Michael Minasyan | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.21 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
06.09.21 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 6-4, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
04.10.20 1. kolo | vs. Peter Fajta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Janis Podzus | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu |