ZÁPAS
21.05.21 | čtvrtfinále | Yunseong Chung | Gustavo Heide | 6-3, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yunseong Chung | Gustavo Heide | |
1. podání % | 30/59 (51%) | 27/46 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/29 (48%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/46 (50%) | 22/59 (37%) |
Vyhrané body celkem | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Yunseong Chung | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yunseong Chung | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yunseong Chung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Yunseong Chung | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Gustavo Heide | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yunseong Chung | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Gustavo Heide | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yunseong Chung | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yunseong Chung vs. Gustavo Heide - Vzájemné zápasy
21.05.21 | čtvrtfinále | Yunseong Chung | Gustavo Heide | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Yunseong Chung form & Gustavo Heide form
Yunseong Chung - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Gustavo Heide - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Mager | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Elias Ymer | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Facundo Bagnis | 7-69, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 0-1, - Gustavo Heide - skreč | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Thiago Agustin Tirante | - Gustavo Heide - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. David Jorda Sanchis | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 4-1, Maxime Janvier - skreč | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |