ZÁPAS
29.11.19 | čtvrtfinále | Yshai Oliel | Alexandar Lazarov | 6-2, 6-2 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yshai Oliel | Alexandar Lazarov | |
1. podání % | 43/46 (93%) | 40/67 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/43 (74%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/3 (67%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 33/67 (49%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkem | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yshai Oliel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0 | ||
Yshai Oliel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yshai Oliel | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Yshai Oliel | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Yshai Oliel | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yshai Oliel | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yshai Oliel | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-2 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yshai Oliel | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yshai Oliel vs. Alexandar Lazarov - Vzájemné zápasy
07.05.21 | čtvrtfinále | Yshai Oliel | Alexandar Lazarov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Ramat | tvrdý |
29.11.19 | čtvrtfinále | Yshai Oliel | Alexandar Lazarov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Yshai Oliel form & Alexandar Lazarov form
Yshai Oliel - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Stefan Palosi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Gola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Alexandar Lazarov - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
23.10.22 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu |