ZÁPAS
10.09.19 | kvalifik. | Yaraslav Shyla | Bekzat Usipbekov | 6-3, 6-3 | M15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Yaraslav Shyla | Bekzat Usipbekov | |
1. podání % | 41/60 (68%) | 42/65 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/41 (71%) | 23/42 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané break-bally | 3/11 (27%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/65 (45%) | 19/60 (32%) |
Vyhrané body celkem | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yaraslav Shyla | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Bekzat Usipbekov | |
0-0 | ||
Yaraslav Shyla | 3-2 | |
4-2 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 15-15 | ||
Yaraslav Shyla | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Yaraslav Shyla | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Bekzat Usipbekov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yaraslav Shyla | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Bekzat Usipbekov | |
0-0 | ||
Yaraslav Shyla | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-1 | Bekzat Usipbekov | |
0-0 | ||
Yaraslav Shyla | 4-2 | |
5-2 | Bekzat Usipbekov | |
Yaraslav Shyla | 5-3 | |
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
11.07.01, 22 Let
11.07.01, 22 Let
Yaraslav Shyla vs. Bekzat Usipbekov - Vzájemné zápasy
10.09.19 | kvalifik. | Yaraslav Shyla | Bekzat Usipbekov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Yaraslav Shyla form & Bekzat Usipbekov form
Yaraslav Shyla - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | - | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | detail zápasu |
Bekzat Usipbekov - poslední zápasy
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vyalkov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Egor Noskin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Max Houkes | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 3-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Adil Bedelbayev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Igor Timoshenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Adil Eltaev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Dmytro Badanov | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Daniil Michshenko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Kento Yamada | 1-6, 1-6 | detail zápasu |