ZÁPAS
28.09.20 | 2. kolo kval. | Yaraslav Shyla | Adam Bronka | 6-1, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
15.09.99, 24 Let
15.09.99, 24 Let
Yaraslav Shyla vs. Adam Bronka - Vzájemné zápasy
28.09.20 | 2. kolo kval. | Yaraslav Shyla | Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Yaraslav Shyla form & Adam Bronka form
Yaraslav Shyla - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | - | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | detail zápasu |
Adam Bronka - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu |