ZÁPAS
29.08.19 | 2. kolo | Yannick Mertens | Andres Gabriel Ciurletti | 6-2, 6-3 | M15 Piombino | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yannick Mertens | Andres Gabriel Ciurletti | |
1. podání % | 33/47 (70%) | 27/57 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/33 (73%) | 15/27 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/57 (47%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkem | 60/104 (58%) | 44/104 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Yannick Mertens | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andres Gabriel Ciurletti | |
0-0, 15-15, A-40[BP] | ||
Yannick Mertens | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Andres Gabriel Ciurletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yannick Mertens | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-1 | Andres Gabriel Ciurletti | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yannick Mertens | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-2 | Andres Gabriel Ciurletti | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Yannick Mertens | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Andres Gabriel Ciurletti | |
0-0 | ||
Yannick Mertens | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Andres Gabriel Ciurletti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yannick Mertens | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Andres Gabriel Ciurletti | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yannick Mertens | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Andres Gabriel Ciurletti | |
0-0, 0-15 | ||
Yannick Mertens | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
04.01.98, 26 Let
14 897 $
04.01.98, 26 Let
14 897 $
Yannick Mertens vs. Andres Gabriel Ciurletti - Vzájemné zápasy
29.08.19 | 2. kolo | Yannick Mertens | Andres Gabriel Ciurletti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Piombino | tvrdý |
Yannick Mertens form & Andres Gabriel Ciurletti form
Yannick Mertens - poslední zápasy
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Luke Johnson | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Cox | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
13.07.22 2. kolo | vs. Finn Bass | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Giles Hussey | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Sahar Simon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Brandon Holt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 1. kolo | vs. William Jansen | 6-2, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Tak Khunn Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Martin Breysach | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
15.10.21 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Andres Gabriel Ciurletti - poslední zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 2-0, Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Pini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Gallego | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Karol Malirz | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Brun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 2. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Tadeo Gaggiofatto | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Bautista Leguizamon | 6-3, 6-2 | detail zápasu |