ZÁPAS
11.10.20 | 1. kolo kval. | Yann Marti | Leonid Sheyngezikht | 6-0, 6-3 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yann Marti vs. Leonid Sheyngezikht - Vzájemné zápasy
11.10.20 | 1. kolo kval. | Yann Marti | Leonid Sheyngezikht | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Yann Marti form & Leonid Sheyngezikht form
Yann Marti - poslední zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 1-6, 6-6, - Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ties De Regt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Jonas Schaer | 5-7, 1-3, - Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Simon Reveniau | 6-2, 0-6, 0-2, - Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Alessandro Dragoni | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
28.06.22 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 0-2, - Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Alessandro Dragoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Florent Bax | 6-76, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Patric Prinoth | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 2-4, - Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
29.08.21 kvalifik. | vs. Christian Kuehne | - | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.21 kvalifik. | vs. Maik Steiner | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Florent Casays | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Leonid Sheyngezikht - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu |