ZÁPAS
24.09.20 | 1. kolo | Yanais Laurent | Milan Drinic | 6-4, 7-5 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Milan Drinic | |
0-0 | ||
Yanais Laurent | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-A[BP] | ||
2-2 | Milan Drinic | |
0-0 | ||
Yanais Laurent | 3-2 | |
4-2 | Milan Drinic | |
0-0, 30-0 | ||
Yanais Laurent | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
5-3 | Milan Drinic | |
0-0 | ||
Yanais Laurent | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Milan Drinic | |
0-0 | ||
Yanais Laurent | 1-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Milan Drinic | |
0-0, 0-30 | ||
Yanais Laurent | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Milan Drinic | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Yanais Laurent | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Milan Drinic | |
Yanais Laurent | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-4 | Milan Drinic | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yanais Laurent | 5-4 | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Milan Drinic | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Yanais Laurent | 6-5 | |
0-0, 30-0 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yanais Laurent vs. Milan Drinic - Vzájemné zápasy
24.09.20 | 1. kolo | Yanais Laurent | Milan Drinic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Yanais Laurent form & Milan Drinic form
Yanais Laurent - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.21 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-66, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Maikel De Boes | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 3-6, 7-67, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.21 čtvrtfinále | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Julien Penzlin | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Antonio Campo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 0-1, - Yanais Laurent - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.21 kvalifik. | vs. Constant De La Bassetiere | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.20 kvalifik. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
13.12.20 2. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |