ZÁPAS
26.09.21 | 1. kolo kval. | Yan Bondarevskiy | David Poljak | 7-5, 3-6, 6-3 | Sibiu Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Yan Bondarevskiy | David Poljak | |
1. podání % | 60/92 (65%) | 43/74 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/60 (70%) | 31/43 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/32 (56%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/74 (31%) | 32/92 (35%) |
Vyhrané body celkem | 83/166 (50%) | 83/166 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 5 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Yan Bondarevskiy | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yan Bondarevskiy | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yan Bondarevskiy | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | David Poljak | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Yan Bondarevskiy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yan Bondarevskiy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-2 | David Poljak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yan Bondarevskiy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 | David Poljak | |
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yan Bondarevskiy vs. David Poljak - Vzájemné zápasy
26.09.21 | 1. kolo kval. | Yan Bondarevskiy | David Poljak | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
20.07.19 | semifinále | David Poljak | Yan Bondarevskiy | 7-65, 7-5 | detail zápasu | M15 Telavi | antuka |
Yan Bondarevskiy form & David Poljak form
Yan Bondarevskiy - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
David Poljak - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | - David Poljak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | detail zápasu |