ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Wojciech Marek | Josip Krstanovic | 6-4, 6-4 | M25 Glasgow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Wojciech Marek | Josip Krstanovic | |
1. podání % | 30/51 (59%) | 44/70 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 25/44 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/21 (62%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/70 (49%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 70/121 (58%) | 51/121 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 5 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Wojciech Marek | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-0 | Josip Krstanovic | |
0-0 | ||
Wojciech Marek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Josip Krstanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Wojciech Marek | 2-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Josip Krstanovic | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Josip Krstanovic | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
Wojciech Marek | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Josip Krstanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Wojciech Marek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Josip Krstanovic | |
0-0 | ||
Wojciech Marek | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Josip Krstanovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Wojciech Marek | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Josip Krstanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Wojciech Marek | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Josip Krstanovic | |
0-0, 0-40, 15-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Wojciech Marek | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Josip Krstanovic | |
0-0 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
04.03.97, 27 Let
04.03.97, 27 Let
Wojciech Marek vs. Josip Krstanovic - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Wojciech Marek | Josip Krstanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25 Glasgow | tvrdý I. |
Wojciech Marek form & Josip Krstanovic form
Wojciech Marek - poslední zápasy
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Peetu Pohjola | 6-1, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.21 čtvrtfinále | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Mariano Navone | 7-5, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Andrej Krajcik | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Yann Wojcik | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 0-2, - Wojciech Marek - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
06.03.21 | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
05.02.21 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.21 2. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Josip Krstanovic - poslední zápasy
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Mehdi Sadaoui | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Mattia Frinzi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Riccardo Balzerani | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Daniel O'Neill | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Wojciech Marek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Tom Hands | 1-6, 6-1, 16-18 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Luke Henley | 6-74, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Antun Vidak | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Tomoya Kitayama | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 6-2, 6-1 | detail zápasu |