ZÁPAS
08.01.21 | čtvrtfinále | Wojciech Marek | Calvin Hemery | 6-4, 2-1, - skreč | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Wojciech Marek | Calvin Hemery | |
1. podání % | 21/36 (58%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/21 (81%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 12/18 (67%) |
Vyhrané break-bally | 2/10 (20%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/52 (46%) | 10/36 (28%) |
Vyhrané body celkem | 50/88 (57%) | 38/88 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Wojciech Marek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Calvin Hemery | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Wojciech Marek | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Calvin Hemery | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Wojciech Marek | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Calvin Hemery | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Wojciech Marek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Calvin Hemery | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Wojciech Marek | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Calvin Hemery | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Wojciech Marek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Calvin Hemery | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Wojciech Marek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Calvin Hemery | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
2-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Wojciech Marek vs. Calvin Hemery - Vzájemné zápasy
08.01.21 | čtvrtfinále | Wojciech Marek | Calvin Hemery | 6-4, 2-1, Calvin Hemery - skreč | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Wojciech Marek form & Calvin Hemery form
Wojciech Marek - poslední zápasy
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Peetu Pohjola | 6-1, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.21 čtvrtfinále | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Mariano Navone | 7-5, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Andrej Krajcik | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Yann Wojcik | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 0-2, - Wojciech Marek - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
06.03.21 | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
05.02.21 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.21 2. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Calvin Hemery - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, Corentin Denolly - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Kamil Majchrzak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 6-77, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-72, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 7-5, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Zsombor Piros | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-1, 6-1 | detail zápasu |