Brazília
06.11.91, 32 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Taliansko
14.04.97, 27 Let
Brazília
12.07.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Taliansko
29.01.00, 24 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Wilson Leite/Bruno Sant'Anna vs. Horst Rieder/Leonardo Taddia - Vzájemné zápasy
09.09.19 | 1. kolo | Wilson Leite/Bruno Sant'Anna | Horst Rieder/Leonardo Taddia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Wilson Leite form & Horst Rieder form
Wilson Leite/Bruno Sant'Anna - poslední zápasy
M25 Santa - antuka |
09.09.19 1. kolo | vs. Horst Rieder/Leonardo Taddia | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
09.09.19 čtvrtfinále | vs. Giorgio Portaluri/Giuseppe Tresca | - | | detail zápasu |
M25 La - antuka |
02.09.19 čtvrtfinále | vs. Federico Juan Aguilar/Majed Kilani | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
02.09.19 semifinále | vs. Moez Echargui/Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-4, 2-6, 9-11 | | detail zápasu |
02.09.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago/Daniil Zarichanskyy | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Tabarka - antuka |
04.03.19 1. kolo | vs. Ignacio Carou/Alex Marti Pujolras | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
04.03.19 finále | vs. Sergio Martos Gornes/Oriol Roca Batalla | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
04.03.19 čtvrtfinále | vs. Glenn Smits/Bart Van Den Berg | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
04.03.19 semifinále | vs. Vit Kopriva/Vaclav Safranek | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
04.02.19 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro/Hong Kit Wong | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
28.01.19 čtvrtfinále | vs. Michal Pazicky/Dominik Sproch | 6-74, 6-4, 7-10 | | detail zápasu |
Turkey F36 - antuka |
12.11.18 čtvrtfinále | vs. Gabriel Donev/Plamen Milushev | - | | detail zápasu |
12.11.18 1. kolo | vs. Umut Akkoyun/Burak Bilgin | 6-2, 3-6, 12-10 | | detail zápasu |
Turkey F35 - antuka |
05.11.18 semifinále | vs. Peter Nagy/Pol Toledo Bague | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
05.11.18 finále | vs. Javier Barranco Cosano/Jaume Pla Malfeito | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
05.11.18 1. kolo | vs. Burak Bilgin/Can Zorlu | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
05.11.18 čtvrtfinále | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo/Dante Gennaro | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
Hungary F7 - antuka |
27.08.18 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez/Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
Hungary F6 - antuka |
20.08.18 čtvrtfinále | vs. Cristian Rodriguez/Aldin Setkic | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
20.08.18 semifinále | vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
20.08.18 1. kolo | vs. Levente Godry/Peter Nagy | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
Italy F22 - antuka |
06.08.18 1. kolo | vs. Lorenzo Frigerio/Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
06.08.18 semifinále | vs. Andrea Guerrieri/Corrado Summaria | 6-4, 5-7, 11-13 | | detail zápasu |
06.08.18 čtvrtfinále | vs. Giacomo Dambrosi/Jannik Sinner | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
Italy F21 - antuka |
30.07.18 finále | vs. Hernan Casanova/Gonzalo Escobar | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
30.07.18 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry/Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 3-6, 10-6 | | detail zápasu |
30.07.18 čtvrtfinále | vs. Riccardo Balzerani/Mattia Frinzi | 6-4, 3-6, 10-3 | | detail zápasu |
30.07.18 semifinále | vs. Daniel Dutra Da Silva/Jose Pereira | 6-74, 6-4, 10-7 | | detail zápasu |
Italy F18 - antuka |
09.07.18 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri/Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 6-78 | | detail zápasu |
Hungary F5 - antuka |
18.06.18 semifinále | vs. Franco Agamenone/Patricio Heras | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
Horst Rieder/Leonardo Taddia - poslední zápasy