ZÁPAS
14.11.21 | 1. kolo kval. | Vojtech Vlkovsky | Daniel Paty | 6-4, 6-4 | M15 Opava | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
12.07.99, 24 Let
12.07.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Vojtech Vlkovsky vs. Daniel Paty - Vzájemné zápasy
14.11.21 | 1. kolo kval. | Vojtech Vlkovsky | Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Opava | koberec |
23.05.21 | 1. kolo kval. | Vojtech Vlkovsky | Daniel Paty | 7-65, 6-3 | detail zápasu | M25 Most | antuka |
Vojtech Vlkovsky form & Daniel Paty form
Vojtech Vlkovsky - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 7-66, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. David Fix | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Elia Joel Affolter | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Noah Schmiedel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Bork | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 2-6, 7-66, 5-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Peter Goldsteiner | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andriy Poritskyy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-75, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 7-5, 3-6, 15-13 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Dallapiazza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Jeiden Saidizand | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Erko Nigula | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Daniel Paty - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. David Poljak | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 7-63, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Matej Rudolf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Juan Bautista Torres | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Jiri Barnat | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Jiri Barnat | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Liam Gavrielides | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Philip Florig | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 4-0, Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. David Fix | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-1 | detail zápasu |