Turecko
14.06.00, 23 Let
11 979 $
14.06.00, 23 Let
11 979 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Mert Alkaya vs. Vladyslav Orlov - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Mert Alkaya form & Vladyslav Orlov form
Mert Alkaya - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Vladyslav Orlov - poslední zápasy
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - skreč | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 2. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu |