ZÁPAS
02.06.21 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | M15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladyslav Manafov | Alexander Boborykin | |
1. podání % | 21/41 (51%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/21 (86%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/45 (67%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané body celkem | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vladyslav Manafov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vladyslav Manafov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Alexander Boborykin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Vladyslav Manafov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vladyslav Manafov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Alexander Boborykin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.06.96, 27 Let
20 868 $
03.06.96, 27 Let
20 868 $
Vladyslav Manafov vs. Alexander Boborykin - Vzájemné zápasy
02.06.21 | 1. kolo | Vladyslav Manafov | Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Vladyslav Manafov form & Alexander Boborykin form
Vladyslav Manafov - poslední zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu |
Alexander Boborykin - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Haoyuan Huang | - Alexander Boborykin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
30.07.21 1. kolo | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
08.12.18 čtvrtfinále | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.12.18 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | detail zápasu |