ZÁPAS
26.11.18 | kvalifik. | Vladimir Korolev | Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | Turkey F38 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladimir Korolev | Ivan Zaytsev | |
1. podání % | 23/33 (70%) | 24/49 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/23 (96%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 5/33 (15%) |
Vyhrané body celkem | 58/82 (71%) | 24/82 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esa | 6 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vladimir Korolev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vladimir Korolev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Vladimir Korolev | 3-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Vladimir Korolev | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Vladimir Korolev | 1-0 | |
Vladimir Korolev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ivan Zaytsev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vladimir Korolev | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Vladimir Korolev | 4-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Vladimir Korolev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.08.00, 23 Let
22.08.00, 23 Let
Vladimir Korolev vs. Ivan Zaytsev - Vzájemné zápasy
26.11.18 | kvalifik. | Vladimir Korolev | Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Turkey F38 | antuka |
Vladimir Korolev form & Ivan Zaytsev form
Vladimir Korolev - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Chien-Hsun Lo | - | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Alessio Savoldi | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-0, 5-4, Attila Boros - skreč | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Daniel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Aleksandr Lobanov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Lambert Ruland | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Alberto Morolli | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Filip Duda | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu |
Ivan Zaytsev - poslední zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu |