ZÁPAS
07.05.19 | kvalifik. | Vlad Victor Cornea | Saba Purtseladze | 6-4, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vlad Victor Cornea vs. Saba Purtseladze - Vzájemné zápasy
07.05.19 | kvalifik. | Vlad Victor Cornea | Saba Purtseladze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Vlad Victor Cornea form & Saba Purtseladze form
Vlad Victor Cornea - poslední zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Saba Purtseladze - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Amr Elsayed | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andriy Poritskyy | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 6-75, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Issei Okamura | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matej Vocel | 6-71, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Mees Rottgering | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ken Cavrak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-710, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-74 | detail zápasu |