ZÁPAS
15.12.19 | semifinále | Vitaliy Sachko | Pablo Vivero Gonzalez | 6-2, 4-1, - skreč | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vitaliy Sachko | Pablo Vivero Gonzalez | |
1. podání % | 18/33 (55%) | 26/38 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/18 (61%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/38 (68%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané body celkem | 45/71 (63%) | 26/71 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 30-0 | ||
Vitaliy Sachko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 0-30 | ||
Vitaliy Sachko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Pablo Vivero Gonzalez | |
Vitaliy Sachko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 1-1 | |
0-0, 15-30 | ||
2-1 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Vitaliy Sachko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Pablo Vivero Gonzalez | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vitaliy Sachko vs. Pablo Vivero Gonzalez - Vzájemné zápasy
15.12.19 | semifinále | Vitaliy Sachko | Pablo Vivero Gonzalez | 6-2, 4-1, Pablo Vivero Gonzalez - skreč | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Vitaliy Sachko form & Pablo Vivero Gonzalez form
Vitaliy Sachko - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Pablo Vivero Gonzalez - poslední zápasy
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 0-3, - Pablo Vivero Gonzalez - skreč | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Villena - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Lluc Mir Anglada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.20 čtvrtfinále | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.20 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.20 1. kolo | vs. Alejandro Garcia | 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.20 semifinále | vs. Gijs Brouwer | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.20 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.20 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 finále | vs. Felix Corwin | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.20 semifinále | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.20 čtvrtfinále | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.20 2. kolo | vs. Justin Butsch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Wally Thayne | 6-76, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.20 finále | vs. Robin Stanek | 6-3, Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
22.02.20 semifinále | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Vaughn Hunter | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-4, 6-2 | detail zápasu |