ZÁPAS
23.11.20 | 1. kolo kval. | Vitalii Shcherba | Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | M15 Bratislava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
24.03.97, 27 Let
17 150 $
24.03.97, 27 Let
17 150 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Vitalii Shcherba vs. Tomas Lanik - Vzájemné zápasy
23.11.20 | 1. kolo kval. | Vitalii Shcherba | Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Bratislava | tvrdý I. |
Vitalii Shcherba form & Tomas Lanik form
Vitalii Shcherba - poslední zápasy
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu |
Tomas Lanik - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 1-6, 0-1, - Tomas Lanik - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marek Nano | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Petr Nesterov | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Niklas Schell | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Jack Loge | 7-69, 7-63 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Roman Postolka | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu |