ZÁPAS
19.02.20 | 2. kolo | Vit Kopriva | Oscar Otte | 6-4, 7-64 | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Vit Kopriva | Oscar Otte | |
1. podání % | 46/77 (60%) | 41/85 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/46 (70%) | 26/41 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/31 (52%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané break-bally | 3/11 (27%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 35/85 (41%) | 29/77 (38%) |
Vyhrané body celkem | 83/162 (51%) | 79/162 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vit Kopriva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vit Kopriva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vit Kopriva | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Oscar Otte | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vit Kopriva vs. Oscar Otte - Vzájemné zápasy
19.02.20 | 2. kolo | Vit Kopriva | Oscar Otte | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
Vit Kopriva form & Oscar Otte form
Vit Kopriva - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |
Oscar Otte - poslední zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |