ZÁPAS
11.03.20 | 1. kolo | Vincent Stouff | Thomas Fancutt | 6-3, - skreč | M25 Geelong | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Vincent Stouff | Thomas Fancutt | |
1. podání % | 9/21 (43%) | 18/28 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 7/9 (78%) | 11/18 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/12 (75%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 14/28 (50%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané body celkem | 30/49 (61%) | 19/49 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Thomas Fancutt | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Vincent Stouff | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Thomas Fancutt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vincent Stouff | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Thomas Fancutt | |
0-0 | ||
Vincent Stouff | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
4-2 | Thomas Fancutt | |
0-0 | ||
Vincent Stouff | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-3 | Thomas Fancutt | |
0-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Vincent Stouff | 0-0 | |
0-0 | ||
Vincent Stouff | et. | |
0-0 | ||
- skreč |
Francúzsko
03.06.86, 37 Let
25 711 $
03.06.86, 37 Let
25 711 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Vincent Stouff vs. Thomas Fancutt - Vzájemné zápasy
11.03.20 | 1. kolo | Vincent Stouff | Thomas Fancutt | 6-3, Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | M25 Geelong | tráva |
Vincent Stouff form & Thomas Fancutt form
Vincent Stouff - poslední zápasy
Blois Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
22.04.21 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.21 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-74, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.21 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.21 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 1-0, Tobias Simon - skreč | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Maxence Broville | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 7-63, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-3, Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Marcus Stathos | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
06.03.20 2. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Rio Noguchi | 6-77, 2-6 | detail zápasu |
Thomas Fancutt - poslední zápasy
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - skreč | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
29.07.23 semifinále | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu |